Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~rysunekkursy

Kurs oczywiście odbywa się w Poznaniu.

adres pracowni:
ul. Wszystkich Świętych 3/8
Poznań
Słuszne uwagi, zgadzamy się z tym. Tylko byśmy prosili by nie uogólniać ('u was', bo pokazujemy prace bardzo różnych osób, każdy ma inne, bardzo indywidualne problemy do przepracowania. To właśnie były główne zagadnienia (korekty) na które szczególnie była zwracana uwaga. Jeśli chodzi o Martineza, był to jego pierwszy rysunek wykonany w naszej pracowni, i z naszego punktu widzenia uważamy że ma ogromny potencjał, predyspozycje dobrego rysownika. I dlatego tę pracę pokazujemy. I na końcu jeszcze raz potwierdzamy, twe uwagi co do tego rysunku są bardzo trafne, co nas ogromnie cieszy, a zaś Martinezowi da potwierdzenie z innej strony co do słuszności wskazówek. Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy.
Bardzo miło było gościć w Poznaniu


"tym czasem widzę, że po prostu sprowadzacie rysunek do... (...) Nic nowego" nie brzmi to bynajmniej jak komplement. Więc trudno odczytać to jako takowy.
Jeśli miałeś jednak na myśli pozytywny przekaz, to mógłbyś go odpowiednio wyartykułować.
Aby zaznać zaś innowacyjności metody, trzeba znaleźć się na zajęciach.
Pozdrawiam.


@ nonamed i neruq:
ukochani... na tym profilu pokazujemy prace naszych uczniów wykonane w 100 % przez nich samych (bez żadnej pomocy praktycznej ze strony prowadzących, jedynie wskazówki teoretyczne). Są to prace, które uważamy za kolejne osiągnięcie ucznia w jego rozwoju. Bardzo byśmy prosili przy ocenie powyższego rysunku również, albo i przede wszystkim, wziąć pod uwagę, że ta osoba rozpoczęła swoją profesjonalną naukę rysunku w naszej szkole w lutym tego roku, natomiast wcześniej od września rozpoczęła rysowanie w ogóle, amatorsko.

Uważamy tę pracę za dość zjawiskową, również dlatego że jest to –UWAGA - pierwsza praca tej osoby w plenerze pejzażu architektonicznego, rysowana z natury, nie ze zdjęcia!Przejrzeliśmy wasze rysunki, mniej więcej z punktu widzenia poprawności kompozycyjnej, konstrukcyjnej i prawie perspektywistycznej, są identyczne z pracą Michała, na tym samym poziomie. Prawie - dlatego że czasami dopuszczacie się dość banalnego błędu perspektywy odwrotnej.
@ nonamed: sądzimy iż wydaje ci się że wygrywasz, gdyż rzeczywiście opanowałeś efekciarstwo techniki cienkopisu i markerów dających różne niuanse. Co oczywiście niewątpliwie daje uczucie lekkości, świetlistości rysunku. I to jest akurat fajne. Niemniej jednak pamiętaj, iż to tylko efekciarstwo.
@Neruq: Jak dl nas trochę mało predyspozycji rasowego rysownika z nerwem i rozmachem. Pomijając niektóre błędy konstrukcyjne, przede wszystkim rysunki są sztywne, spięte,

PS. Jako że tak lekkomyślnie i nonszalancko żeście skrytykowali pracę Michała, to proszę nam odpowiedzieć na dwa podstawowe pytania. Po pierwsze jak długo zajmujecie się rysunkiem profesjonalnie, i czy prace które pokazujecie wykonaliście z natury w plenerze, czyli tak jak Michał wzięliście kartki, ołóweczki, krzesełko i siedzieliście na ulicy i rysowaliście?

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w pracy rysownika.


czekamy bardzo się cieszymy i będziemy działać!


It is not bright colors but good drawing that makes figures beautiful. (Titian)


It is not bright colors but good drawing that makes figures beautiful. (Titian)


© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt